Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené, není vyhledávání Na obsah stránky

Exteriér – rolety, clony

Na těchto stránkách naleznete široký sortiment kvalitního vybavení pro exteriér Vašeho domu – venkovní rolety, roletovací systémy a rolovací garážová vrata a mříže. Nabídka je pro vyšší přehlednost členěna do následujících kategorií:

Svislé sluneční clony

Nahoru

Svislé sluneční clony Windy

Svislá sluneční clona Windy

Patentovaný Windy systém má dvě svislé vodící lišty, ve kterých je látka spojená s lištou zipovým systémem. To nabídne kompletní hermetické uzavření za každých podmínek počasí. Windy systém může být používán pro systémy řady Tecnic nebo jako systém uzavírání jakékoli stávající struktury. Windy systém je revoluční roletový a posuvný systém, který umožní dokonalé těsnění před větrem, deštěm, chladem a hlukem a to i ve velkých plochách.


Svislé sluneční clony Universal US 3510 a US 3910

Svislá sluneční clona Universal

Oba typy Universal jsou svislé clony se třemi druhy postranních vedení: vodící hliníkovou lištou, nerezovým lankem, chromovanou ocelovou tyčí. Tato široká škála variant vedení dává mnoho možností architektonického pojetí výrobku. Kompaktní konstrukce a malý rozměr kastlíku umožňují využít tento výrobek jako estetický tvůrčí element.

Universal US 3510 může být namontován na stěnu nebo na strop.

Typ US 3510 (max. rozměr 300 x 250 cm) a typ US 3910 (max. rozměr 450 x 400 cm) dávají stejnou možnost stavebního a technického použití.


Svislé sluneční clony Vertikal, Vertikal Box a Vertikal Light

Svislá sluneční clona Vertikal

Vertikal Light je svislá clona, která má stejné estetické typy profilů jako fasádní clona Metrolight. Samonosný ochranný kastlík se u obou modelů montuje přes vodící lišty. Montáž je možné provést přes vodící lištu případně na fasádu pomocí speciálních konzolí. Látka je napínána vlastní vahou spodní tyče, která je dostatečně zatížena.

Vertikal Box vyhoví stejným požadavkům jako Vertikal Light. Je však vybaven ochranným hranatým kastlíkem. Jako nejjednodušší svislá clona může být použit Vertikal. Dodává se bez ochranného kastlíku a může být namontována na strop nebo fasádu.


Svislé sluneční clony Verimatik

Svislá sluneční clona Verimatik

Verimatik je speciálně určen pro fasádní zastínění. Tento typ zastínění je výjimečný způsobem vysunování zdola nahoru a tím optimálně reguluje denní světlo v místnosti. Verimatik je vybaven patentovaným plynovým napínacím mechanismem, který je osvědčený již přes deset let. Díky dokonale vypnuté látce splnil Verimatik i náročné testy při síle větru 70 km/hod. Dokonalý vzhled ochranného kastlíku s koncovou uzavírací lištou a postranními vodícími lištami může zároveň sloužit jako dokonalý architektonický prvek.


Roletovací systémy a venkovní rolety

Nahoru

Venkovní rolety Plasterax

Venkovní rolety Plasterax

Hlavní předností této venkovní rolety je její ukrytí pod fasádní nebo zateplovací systém, takže nenarušuje vzhled a estetiku budov. Box je opatřen zaomítací lištou s heraklitem nebo polystyrénem umožňujícím snadné omítnutí. Venkovní rolety jsou opatřeny spodní revizní klapou, díky které je zajištěna snadná údržba.


Venkovní rolety Sectra

Venkovní rolety Sectra

Tyto luxusní venkovní rolety v sobě skrývají výhody obou systémů - rolet a sítí proti hmyzu. Síť v kastlíku je nezávislá na roletě a ovládá se mechanicky po otevření okenního křídla. Povrchová úprava lamel je provedena kvalitními práškovými barvami, čímž je u tohoto typu venkovních rolet zajištěna dlouholetá barevná stálost.


Rolovací garážová vrata a mříže

Nahoru

Rolovací garážová vrata a mříže Torra 55 a Torra 77

Rolovací garážová vrata a mříže Torra 55 a Torra 77

Rolovací garážová vrata jsou oblíbená pro svou spolehlivost, snadnou údržbu a důmyslné provedení, které je díky konstrukci s boxem, nenáročné na prostor. Povrchová úprava lamel je provedena kvalitními práškovými barvami, čímž je u tohoto typu garážových vrat zajištěna dlouholetá barevná stálost.