Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené, není vyhledávání Na obsah stránky

Interiér – rolety a sítě

Na těchto stránkách naleznete široký výběr látkových rolet, rolet do střešních oken vhodných do interiérů, dále dveřní a okenní sítě. Nabídka je pro vyšší přehlednost členěna do následujících kategorií:

Látkové rolety

Nahoru

Interiérová roleta Rollite

Interiérová roleta Rollite

Látková roleta Rollite je elegantním prvkem pro moderní řešení vašeho interiéru, dotváří kouzlo domova a poskytuje příjemnou atmosféru k bydlení. Je vhodná pro plastová okna, hliníková okna i dřevěná eurookna. Předností látkové rolety Rollite je brzda umožňující zastavení rolety v jakékoliv poloze bez nutnosti uchycení ovládacího řetízku.


Roleta Rollite S

Roleta Rollite S

Látková roleta Rollite S je elegantním prvkem pro moderní řešení vašeho interiéru, dotváří kouzlo domova a poskytuje příjemnou atmosféru k bydlení. Je vhodná pro plastová okna, hliníková okna i dřevěná eurookna. Předností látkové rolety Rollite S je brzda umožňující zastavení rolety v jakékoliv poloze bez nutnosti uchycení ovládacího řetízku.


Interiérová roleta Verra

Interiérová roleta Verra

Elegantní vzhled látkové interiérové rolety Verra s velkým výběrem barevných odstínů vás díky své dlouholeté životnosti jistě zujme. Samozřejmostí je možnost nastavit roletu do libovolné polohy pomocí brzdy a snadná manipulace pomocí řetízkového ovládání.


Rolety do střešních oken

Nahoru

Střešní roletka Rolla

Střešní roletka Rolla

Moderní interiérová roletka pro střešní okna s vodícími lištami slouží pro zatemnění či zastínění vašeho podkroví v každém ročním období. Díky svému elegantnímu provedení a široké škále barevných odstínů lze roletkou oživit jakýkoliv typ interiéru. Roletka je vhodná pro všechna střešní okna běžně používaných výrobců.


Roleta pro střešní okna R-Lite

Roleta pro střešní okna R-Lite

Výhodou rolety pro střešní okna R Lite je moderní design, možnost zastavení rolety v jakékoliv poloze a pohodlná manipulace pomocí ovládací tyče. Boční vodící lišty dokonale zabraňují jakémukoliv průniku slunečního světla.


Dveřní a okenní sítě

Nahoru

Okenní sítě s límcem

Okenní sítě s límcem

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.


Síťové dveře

Síťové dveře

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.


Rolovací roleta pro ochranu proti hmyzu IS 99

Rolovací roleta pro ochranu proti hmyzu IS 99

Roleta pro ochranu proti hmyzu existuje s volitelným vertikálním a horizontálním ovládáním. Úplné utěsnění garantuje, že se z vnitřních prostorů stane zóna bez hmyzu.


Posuvný rám pro ochranu proti hmyzu SRIS

Posuvný rám pro ochranu proti hmyzu SRIS

Posuvný rám je komfortní systém pro použití na ochranu proti hmyzu a svým úplným utěsněním zabraňuje vniknutí hmyzu.