Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené, není vyhledávání Na obsah stránky

Venkovní markýzy, žaluzie a rolety - Blanket

Markýza

Naše firma prodává a montuje především venkovní markýzy. V naší nabídce najdete markýzy několika typů, určené pro různé druhy použití a v několika cenových kategoriích. Jedná se o venkovní markýzy výsuvné, kazetové, stojanové a balkónové. Konstrukce venkovních markýz pochází od významného Švýcarského výrobce Stobag. Hliníkové konstrukční prvky jsou povrchově chráněny venkovním komaxitem, použité potahové látky markýz jsou od osvědčených značkových výrobců, jako je Sattler (Rakousko) a Para (Itálie). Venkovní markýzy dodáváme jak na ruční pohon, tak i s motorovým pohonem včetně možnosti automatiky slunce - vítr. Motorové markýzy osazujeme spolehlivým a osvědčeným motorem německé firmy SOMFY.


Zastínění a zastřešení zimních zahrad

Kromě markýz je další položkou v našem sortimentu nabídka kvalitního zastínění a zastřešení zimních zahrad, skleněných střech a střešních oken. Většina systémů jako je např. Airomatik, Targa a Arkada je řízena „chytrou“ elektronikou, která Vaši zimní zahradu zastřeší a zastíní v závislosti na intenzitě slunečního svitu a prudkosti větru. Mechanismus plynových vzpěr se pak stará o neustálé vypínání látky, čímž podobné zastřešení Vaší zimní zahrady zajistí i odstup mezi látkou a sklem pro potřebnou vzduchovou izolaci.

Vybavení interiéru

Pro kvalitní vybavení interiéru Vašeho sídla pak nabízíme horizontální i vertikální žaluzie a látkové rolety, a to i ve speciálních provedeních, která jsou vhodná pro střešní okna. V nabídce naleznete elegantní žaluzie a rolety ovládané provázkem i řetízkem, vhodné pro domácnost i kancelář, žaluzie a rolety klasické, ale i s moderním a atypickým designem. U všech typů rolet a žaluzií zaručujeme dlouhou životnost, vysokou užitnou hodnotu a funkčnost. Do sortimentu interiérového vybavení pak spadají i stále oblíbenější a žádanější síťové dveře spolu s klasickými okenními sítěmi proti hmyzu.

Vybavení exteriéru

Nabídka pro vybavení exteriérů nezahrnuje jen již zmíněné venkovní markýzy a zastřešovací systémy zimních zahrad, ale i rolovací garážová vrata a mříže, venkovní žaluzie, venkovní rolety a různé typy svislých slunečních clon. Všechny typy v sobě kloubí praktickou funkčnost s estetičností a mohou sloužit i jako dokonalý architektonický prvek. Venkovní markýzy, žaluzie, rolety i sluneční clony se tak dobře uplatňují v zastiňování velkých výrobních hal, hypermarketů, reprezentativních budov, ale neméně účinně poslouží jako kvalitní a vkusná ochrana před sluncem u bytových zařízení jakéhokoliv charakteru. U většiny „látkových“ produktů jako např. markýzy a rolety si pak můžete vybrat ze široké nabídky barevných vzorů látek.