Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené, není vyhledávání Na obsah stránky

Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie

Na těchto stránkách naleznete široký výběr horizontálních i vertikálních žaluzií, dřevěných, plastových ale i bambusových žaluzií a žaluzií do střešních oken. Vše vhodné do interiérů a exteriérů. Nabídka je pro vyšší přehlednost členěna do následujících kategorií:

Venkovní žaluzie

Nahoru

Venkovní žaluzie Cetta 65 a Cetta 80

Venkovní žaluzie Cetta 65 a Cetta 80

Tyto předokenní venkovní žaluzie jsou velmi moderní a praktické vykazující vysoké technické i estetické kvality. Tyto venkovní žaluzie se dobře uplatní v zastiňování velkých výrobních hal, hypermarketů, reprezentativních budov, ale neméně účinně poslouží jako ochrana před sluncem u bytových zařízení jakéhokoliv charakteru.


Venkovní žaluzie Zetta 70 a Zetta 90

Venkovní žaluzie Zetta 70 a Zetta 90

Tyto venkovní předokenní žaluzie se řadí k nejosvědčenějším stínícím prvkům svého druhu. Vykazují vysokou technickou a estetickou kvalitu. Využití těchto venkovních žaluzií je jak v zastiňování budov hypermarketů, administrativních budov, výrobních i bytových zařízení, tak i v rodinných domcích.


Vnitřní žaluzie

Nahoru

Horizontální žaluzie Hit

Horizontální žaluzie Hit

Charakteristickým znakem žaluzie Hit je její dlouhá životnost, vysoká užitná hodnota a funkčnost. Díky svému elegantnímu provedení dotvářejí horizontální žaluzie Hit celkový moderní ráz interiérů. Cenově optimální produkt vysoké kvality vhodný především do kanceláří nebo domácností.


Horizontální žaluzie InDesign

Horizontální žaluzie InDesign

Klasická elegantní interiérová žaluzie s brzdou a táhlem vhodná především pro montáž do plastových oken a dřevěných eurooken. Mezi hlavní výhody a přednosti horizontálních žaluzií InDesign patří například možnost atypických tvarů žaluzií do šikmých oken nebo moderní vzhled skloubený s ideální ochranou před slunečními paprsky.


Horizontální žaluzie Isolite Plus

Horizontální žaluzie Isolite Plus

Isollite Plus je velmi elegantní a designové propracovaná interiérová žaluzie s řetízkovým ovládáním. Nabízí originální a luxusní zastínění.


Horizontální žaluzie Neo Isolite Plus

Horizontální žaluzie Neo Isolite Plus

Nový typ interiérové žaluzie ovládané řetízkem, vhodné do plastových, dřevěných i hliníkových oken.


Horizontální žaluzie System

Horizontální žaluzie System

Populární žaluzie System s řetízkovým ovládáním vyráběné v provedeních Classic, Standart a Variant. Tyto horizontální žaluzie se staly velmi oblíbenými a žádanými zejména pro svůj elegantní vzhled. Dokonale splývají v interiéru s plastovými, hliníkovými okny i dřevěnými eurookny.


Dřevěná horizontální žaluzie Woodlite 25

Dřevěná horizontální žaluzie Woodlite 25

Dřevěná horizontální žaluzie Woodlite 25 jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem do vašeho interiéru. Jsou vyráběny z přírodního materiálu. Výhodou dřevěné horizontální žaluzie Woodlite 25 je chytré tchnické řešení tichého chodu žaluzie i při větších rozměrech. Funkce naklápění lamel, vytahování nebo stahování žaluzie je řešena pomocí ovládací šňůrky nebo dřevěného táhla.


Dřevěná horizontální žaluzie Woodlite 50

Dřevěná horizontální žaluzie Woodlite 50

Mezi přední výhody dřevěné horizontální žaluzie Woodlite 50 patří exotický výraz a krásný povrch přírodního materiálu. Stává se tak stylovým a luxusním doplňkem vašeho interiéru s dokonalou elegancí a harmonií v každém detailu. Jistě oceníte perfektní zpracování a snadné ovládání.


Žaluzie pro střešní okna Zitta

Žaluzie pro střešní okna Zitta

Máte doma podkroví a rádi byste se cítili příjemně zvláště v období kdy vám sluneční paprsky znepříjemňují bydlení? Řešením pro vás jsou speciální žaluzie pro střešní okna ve vodících lištách, které poskytují efektivní zastínění vašeho podkroví před slunečním světlem a zároveň jsou elegantním doplňkem vašeho interiéru. Žaluzie jsou vhodná pro všechna střešní okna běžně používaných výrobců.


Žaluzie pro střešní okna V-Lite

Žaluzie pro střešní okna V-Lite

Výhodou žaluzie pro střešní okna V Lite je moderní design, možnost naklápění lamel pomocí ovládacího kolečka nebo jezdce a pohodlná manipulace pomocí ovládací tyče. Interiérová žaluzie je vhodná pro montáž do střešních oken s minimální hloubkou rámu 4 cm.


Vertikální žaluzie Systém Blue line PVC

Vertikální žaluzie Systém Blue line PVC

Tento systém vertikální žaluzie s plastovými lamelami využijete zejména tam, kde to vlastnosti klasických horizontálních látkových žaluzií neumožňují. Jedná se například o prostory se zvýšenou vlhkostí či prašností. Tento typ vertikální žaluzie je vybaven plastovými lamelami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. Šířka lamel u tohoto typu je 89 mm. Ovládání, které je u tohoto vertikálního systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.